naglowek content

Uniwersytet Trzeciego Wiekuplan zajęć UTW Szanowni Państwo,

Uniwersytet Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Demokracji w Grudziądzu rozpoczął działalność jako pozauczelniana jednostka WSD.

Główną inicjatorką przedsięwzięcia była Pani Założyciel Wyższej Szkoły Demokracji Angelika Cysewska-Kubala wraz z Panią Przewodniczącą Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy z Siedzibą w Grudziądzu Stefanią Bieńkowską i Panem Posłem na Sejm RP Januszem Dzięciołem.

Ta pozauczelniana jednostka WSD powstała w celu aktywizacji intelektualnej i społecznej ludzi w " wieku dojrzałym" pochodzących z obszaru Grudziądza i okolic.

Członkiem UTW WSD może zostać każda osoba w tzw. złotym wieku, która zamierza poszerzać własne umiejętności i wiedzę. Obecnie przygotowaliśmy bogatą ofertę edukacyjną. Zainteresowani, uczęszczać mogą na bloki tematyczne zajęć, które realizowane są w formie, m.in wykładów, warsztatów, lektoratów języków obcych oraz zajęć ruchowych.

Każdy, kto wstępuje do naszej wspólnoty, otrzymuje dyplom ukończenia UTW WSD, które mają charakter symboliczny. Nie ma obowiązku uczestniczenia we wszystkich zajęciach, nie ma również egzaminów, a cała struktura ma charakter dobrowolny.

Zapisy na UTW WSD odbywają się dwa razy w roku. Uczestnicy mają zagwarantowane miejsce w następnym semestrze. Nowych słuchaczy przyjmuje się niezależnie.

Szczegółowe informacje udziela dyrektor UTW dr Agnieszka Lenartowicz-Podbielska.
Realizację przedsięwzięcia wspomagają:
  • Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy z Siedzibą w Grudziądzu
Szczegóły w dziekanacie uczelni.

ul. Legionów 57A
86-300 Grudziądz

tel./fax 56 465-41-36
email: utw@wsd.info.pl

Godziny otwarcia dziekanatu
poniedziałku - piątku
8:00 - 15:00
sobota, niedziela (w czasie trwania zajęć)
8:00 - 15:00
stopka content
Ukończyłeś już liceum? CZAS NA STUDIA!
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2019 - Wyższa Szkoła Demokracji im. ks. Jerzego Popiełuszki w Grudziądzu