naglowek content
OFERTA EDUKACYJNA
Studia magisterskie - II stopień
Resocjalizacja
Studia licencjackie - I stopień
Resocjalizacja
Bezpieczeństwo wewnętrzne
Pedagogika
Politologia
W przygotowaniu na rok 2021/2022

Inne


Wyższa Szkoła Demokracji
im. ks. Jerzego Popiełuszki
w Grudziądzu


ul. Legionów 57a
86-300 Grudziądz

tel. kom. 576-367-797
tel./fax 56 465-04-37
email: dziekanat@wsd.info.plStosunki międzynarodowe: I stopieńStosunki międzynarodowe to kierunek studiów realizowany z powodzeniem od wielu lat na największych światowych uniwersytetach. O jego atrakcyjności świadczy fakt, że jest on najczęściej wybierany przez cudzoziemców podejmujących studia w Polsce.

Studia I stopnia są przeznaczone dla absolwentów szkół średnich. Mogą na nie aplikować osoby posiadające polską, zagraniczną, międzynarodową lub europejską maturę. Na atrakcyjność programu studiów wpływa możliwość uczęszczania na zajęcia plasujące się na najwyższym poziomie międzynarodowym, w tym specjalistyczne, które zaspokoją wszechstronne potrzeby i zainteresowania w obrębie polityki i dyplomacji międzynarodowej, komunikacji i kultury międzynarodowej.

Oferujemy Ci poznanie wielokulturowości w stosunkach międzynarodowych oraz studia nad Afryką, Ameryką Łacińską, Chinami, blokiem Wschodnim. Nawiązaliśmy współpracę naukową z Narodowym Uniwersytetem Gospodarki Wodnej i Zarządzania Zasobami Naturalnymi z Ukrainy (Національний університет водного господарства та природокористування -НУВГП), dzięki zagranicznej kadrze wyż. wym. uniwersytetu, poznasz praktyczny aspekt zagadnień związanych z umiędzynarodowieniem i wielokulturowością.

Dzięki nam z powodzeniem odnajdziesz się na zagranicznych rynkach pracy. Stawiamy nacisk na praktyczne „bezstresowe” warsztaty nauki języka angielskiego z powiązaniu z kształceniem kierunkowym.

Kierunek ten szczególnie rekomendujemy zagranicznym studentom (i nie tylko… :) )

stopka content
Ukończyłeś już liceum? CZAS NA STUDIA!
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2021 - Wyższa Szkoła Demokracji im. ks. Jerzego Popiełuszki w Grudziądzu