naglowek content
OFERTA EDUKACYJNA

Inne


Wyższa Szkoła Demokracji
im. ks. Jerzego Popiełuszki
w Grudziądzu


ul. Legionów 57a
86-300 Grudziądz

tel. kom. 576-367-797
tel./fax 56 465-04-37
email: dziekanat@wsd.info.plFizjoterapia w sporcie

Celem studiów jest kształcenie kadry kierowniczej i specjalistów, rozumiejących, na czym polega nowoczesne zarządzanie zakładem opieki zdrowotnej i innymi organizacjami w systemie ochrony zdrowia, umiejących zastosować w praktyce nabyte umiejętności.

Chciałbyś przygotować się do zarządzania zmianami i restrukturyzacją w jednostkach ochrony zdrowia?

Pragniesz posiąść kompetencje w zakresie organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia?

Chciałbyś pozyskać wiedzę dotyczącą innowacji w ochronie zdrowia?

Chcesz rozwinąć umiejętności przywódcze i zarządzania ludźmi?

Te studia są dla Ciebie!

Cel studiów

Celem studiów podyplomowych fizjoterapia w sporcie jest wykształcenie absolwenta, który umiejętnie wykorzysta szereg technik manualnych w celu usunięcia napięć i dysfunkcji układu mięśniowo-powięziowego w sposób bardzo łagodny i bezpieczny dla pacjenta.

Adresaci

Studia podyplomowe Fizjoterapia w sporcie kierowane są do fizjoterapeutów, osób po wychowaniu fizycznym, ale także wszystkich pracujących na co dzień ze sportowcami, bądź planującymi rozpocząć taką prace.

Korzyści

Słuchacz zdobędzie umiejętności praktyczne, pozwalające podjąć pracę w ośrodkach odnowy biologicznej, rehabilitacji podczas treningów sportowych, czy podczas zawodów sportowych. Słuchacz pozna współcześnie wykorzystywane strategie postępowania terapeutycznego w treningu i rehabilitacji urazów. Nauczy się jak należy zaopatrywać kontuzje sportowe, rozpoznawać urazy wskazane do leczenia ortopedycznego, jak stosować środki pomocnicze w rehabilitacji pourazowej, a także uzyska podstawowe informacje o dopingu w sporcie.

stopka content
Ukończyłeś już liceum? CZAS NA STUDIA!
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2021 - Wyższa Szkoła Demokracji im. ks. Jerzego Popiełuszki w Grudziądzu