naglowek content
OFERTA EDUKACYJNA

Inne


Wyższa Szkoła Demokracji
im. ks. Jerzego Popiełuszki
w Grudziądzu


ul. Legionów 57a
86-300 Grudziądz

tel. kom. 576-367-797
tel./fax 56 465-04-37
email: dziekanat@wsd.info.plPośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Cel:

Celem studiów jest rozwój wiedzy i umiejętności w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i przygotowanie studentów do profesjonalnego wykonywania zawodu pośrednika nieruchomości poprzez zapoznanie ich z problematyką rynku nieruchomości i funkcjonowania biura obrotu nieruchomościami. Studia dają podstawy, które zapewniają skuteczność i bezpieczeństwo pośrednikom jak również satysfakcję z wykonywanej usługi.

W trakcie studiów studenci zapoznają się z funkcjonowaniem instytucji finansowych i banków oraz prawnych możliwości zabezpieczeń procesu kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości, zarówno mieszkalnych jak i komercyjnych.

Studia skierowane są do osób chcących rzetelnie przygotować się do samodzielnego wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Ponadto na kierunku tym odnajdą się zarówno przyszli pracownicy biur pośrednictwa, jak i osoby zainteresowane tematyką z zakresu prawa, ekonomii i innych kierunków.

Studiowanie specjalności w zakresie pośrednictwo w obrocie nieruchomościami otwierają nowe możliwości zawodowe. Pozwolą na zdobycie kwalifikacji w zupełnie nowej dziedzinie. Praktyczna wiedza zdobyta w trakcie studiów doda pewności siebie w zetknięciu np. z „machiną urzędniczą”.

Adresaci

Studia adresowane są przede wszystkim do osób zainteresowanych zawodem pośrednika w obrocie nieruchomościami, a także pragnących poznać bliżej problematykę gospodarowania nieruchomościami w związku z działalnością na rynkach finansowych i inwestycyjnych.

Korzyści dla studenta

Ukończenie tych studiów daje wiedzę i umiejętności praktyczne umożliwiające wykonywanie czynności związanych z właściwą interkomunikacją oraz zarządzaniem i obrotem nieruchomościami.

Co zyskujesz?

Nauczysz się rozwiązywać praktyczne problemy związane z obrotem nieruchomościami.
Będziesz przygotowany do pośredniczenia w transakcjach nabycia i zbycia nieruchomości oraz zawierania umów najmu i dzierżawy.
stopka content
Ukończyłeś już liceum? CZAS NA STUDIA!
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2021 - Wyższa Szkoła Demokracji im. ks. Jerzego Popiełuszki w Grudziądzu