naglowek content
OFERTA EDUKACYJNA
Studia magisterskie - II stopień
Resocjalizacja
Studia licencjackie - I stopień
Resocjalizacja
Bezpieczeństwo wewnętrzne
Pedagogika
Politologia
W przygotowaniu na rok 2021/2022

Inne


Wyższa Szkoła Demokracji
im. ks. Jerzego Popiełuszki
w Grudziądzu


ul. Legionów 57a
86-300 Grudziądz

tel. kom. 576-367-797
tel./fax 56 465-04-37
email: dziekanat@wsd.info.plMultimedia i fotografia reklamowa
Efekty kształcenia

Absolwent specjalności multimedia i fotografia reklamowa posiada praktyczne umiejętności niezbędne do wykonywania zawodu dziennikarza w mediach masowych (prasa, radio, telewizja, Internet), a także wiedzę z zakresu dziennikarstwa, multimediów i fotografii w projektowaniu tradycyjnych i nowoczesnych przekazów reklamowych. Tworzy projekty graficzne, projektuje materiały reklamowe i wizualizacje multimedialne, a także kreuje elementy identyfikacji wizualnej. Dodatkowo wyróżnia się szeroko rozumianą wiedzą z dziedziny grafiki komputerowej, umiejętnością wykonywania prezentacji multimedialnych, tworzeniem serwisów internetowych, czyli kompetencjami zgodnych z aktualnymi trendami i potrzebami na rynku światowym.

Perspektywy zawodowe

Absolwenci studiów mogą ubiegać się o pracę w: agencjach reklamowych, studiach grafiki komputerowej, wydawnictwach, telewizji, galeriach sztuki, instytucjach wystawienniczych, gazetach.

Perspektywy edukacyjne

Absolwent kierunku pedagogika o specjalności fotografia reklamowa uzyskuje uprawnienia do podjęcia studiów II stopnia związanych z mediami, multimediami, reklamą i public relations, a także na kierunkach z obszaru nauk społecznych, takich jak np. ekonomia, socjologia, prawo, nauki polityczne, a także psychologia, pedagogika, socjologia, czy bezpieczeństwo. Absolwent ma też możliwość podjęcia studiów podyplomowych w dowolnie wybranym zakresie.
stopka content
Ukończyłeś już liceum? CZAS NA STUDIA!
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2021 - Wyższa Szkoła Demokracji im. ks. Jerzego Popiełuszki w Grudziądzu