naglowek content
OFERTA EDUKACYJNA

Inne


Wyższa Szkoła Demokracji
im. ks. Jerzego Popiełuszki
w Grudziądzu


ul. Legionów 57a
86-300 Grudziądz

tel. kom. 576-367-797
tel./fax 56 465-04-37
email: dziekanat@wsd.info.plLogistyka w sytuacjach kryzysowych
Utworzenie specjalności w zakresie logistyka w sytuacjach kryzysowych podyktowane zostało faktem powstania szeregu nowych uwarunkowań społecznych wymuszających konieczność uwzględnienia nieprzewidywanych sytuacji kryzysowych, chociażby związanych z działaniami wojennymi.

 Zarządzanie XXI wieku stawia przed Polską ogromne wyzwania. Zmusza do ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań, strategii, koncepcji, co stało się codziennością również w regionie kujawsko-pomorskim.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, proponujemy specjalność logistyka w sytuacjach kryzysowych z przedmiotami związanymi m.in. z wybranymi aspektami logistyki w sytuacjach kryzysowych, logistyką transportu w sytuacjach kryzysowych, bezpieczeństwem wewnętrznym, społecznym, teorią bezpieczeństwa czy też zarządzaniem kryzysowym.

Cel studiów

Naszym celem jest wykształcenie inżynierów profesjonalnie przygotowanych do pracy logistyka w sytuacji kryzysu. Absolwent pozna wybrane aspekty logistyki w sytuacjach kryzysowych, logistykę transportu, systemy zabezpieczeń w sytuacjach kryzysowych oraz sposoby zwalczania przestępczości zorganizowanej.

Perspektywy zawodowe

Absolwent będzie mógł podjąć pracę w:
  • przedsiębiorstwach branży TSL,
  • wojsku,
  • policji.
stopka content
Ukończyłeś już liceum? CZAS NA STUDIA!
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2021 - Wyższa Szkoła Demokracji im. ks. Jerzego Popiełuszki w Grudziądzu