naglowek content
OFERTA EDUKACYJNA

Inne


Wyższa Szkoła Demokracji
im. ks. Jerzego Popiełuszki
w Grudziądzu


ul. Legionów 57a
86-300 Grudziądz

tel. kom. 576-367-797
tel./fax 56 465-04-37
email: dziekanat@wsd.info.plLogistyka produkcji
Utworzenie specjalności logistyka transportu podyktowane zostało faktem coraz większego zapotrzebowania społecznego na specjalistów w tym zakresie. Region kujawsko-pomorski, w tym miasto Grudziądz posiada wysoką rangę na logistycznej mapie Europy oraz jest atrakcyjnym miejscem dla zagranicznych inwestorów.

Ponadto w naszym regionie nastąpił rekordowy rozwój nieruchomości logistycznych, co bezpośrednio determinuje zapotrzebowanie wśród mieszkańców regionu kujawsko-pomorskiego na kształcenie w zakresie szeroko rozumianej spedycji w transporcie.

Cel studiów:

Celem studiów jest zapoznanie studentów z systemowymi rozwiązaniami logistycznymi bazującymi na nowoczesnych metodach prognozowania i optymalizacji. Studentom zostanie przekazana interdyscyplinarna wiedza w obszarze inżynierii mechanicznej w połączeniu z logistyką i zarządzaniem łańcuchem dostaw.

Perspektywy zawodowe

Zdobyte kwalifikacje umożliwią Ci podjęcie pracy zawodowej między innymi jako menedżer działu przedsiębiorstwa wymagającego kompetencji w obszarze logistyki (dział dystrybucji, zaopatrzenia, produkcji, obsługi klienta, planowania) czy koordynator łańcucha dostaw w przedsiębiorstwach.

Dzięki szerokim kompetencjom będziesz mógł podjąć zatrudnienie nie tylko w przedsiębiorstwach produkcyjnych czy usługowych, ale także w przedsiębiorstwach energetycznych, technologiczno-konstrukcyjnych czy centrach zaopatrzenia.

stopka content
Ukończyłeś już liceum? CZAS NA STUDIA!
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2021 - Wyższa Szkoła Demokracji im. ks. Jerzego Popiełuszki w Grudziądzu