naglowek content
OFERTA EDUKACYJNA
Studia magisterskie - II stopień
Resocjalizacja
Studia licencjackie - I stopień
Resocjalizacja
Bezpieczeństwo wewnętrzne
Pedagogika
Politologia
W przygotowaniu na rok 2021/2022

Inne


Wyższa Szkoła Demokracji
im. ks. Jerzego Popiełuszki
w Grudziądzu


ul. Legionów 57a
86-300 Grudziądz

tel. kom. 576-367-797
tel./fax 56 465-04-37
email: dziekanat@wsd.info.plLogistyka międzynarodowa

Logistycy od wielu lat są jednymi z najbardziej poszukiwanych specjalistów na rynku. Znajdują zatrudnienie zarówno w polskich, jak i zagranicznych firmach. Studia licencjackie na kierunku stosunki międzynarodowe w specjalności logistyka międzynarodowa kompleksowo przygotowują do pracy na takich stanowiskach jak: analityk w dziale zakupów, pracownik działu logistyki lub centrum logistycznego i spedytor międzynarodowy.

Cel studiów

Logistyka to specjalność interdyscyplinarna. Aby logistyk mógł podejmować trafne decyzje dotyczące dalszego rozwoju firmy i wspierać kadrę zarządzającą, musi mieć obszerną wiedzę. Studia w specjalności Logistyka międzynarodowa pozwalają studentom zdobyć zarówno teoretyczne, jak i praktyczne umiejętności. Z zajęć i warsztatów dowiadują się oni, jak zarządzać łańcuchem dostaw w przedsiębiorstwach, jak konfigurować systemy logistyczne i jakie procedury obowiązują w handlu międzynarodowym.

Interesujesz się biznesem międzynarodowym lub zagadnieniem globalizacji? Jesteś aktywny zawodowo i zauważasz rosnący potencjał międzynarodowy? Logistyka międzynarodowa to specjalność zarówno dla absolwentów szkół średnich, którzy w przyszłości chcą rozwijać polskie lub zagraniczne firmy, jak i osób zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji. Praca w handlu i dystrybucji wymaga przedsiębiorczości, logicznego myślenia oraz szybkiego podejmowania decyzji. Jeżeli nie boisz się wyzwań i chcesz mieć w przyszłości wpływ na działanie przedsiębiorstw, ten kierunek jest NAJLEPSZY DLA CIEBIE

Perspektywy zawodowe

Ukończenie studiów na specjalności Logistyka międzynarodowa umożliwia podjęcie pracy zarówno w krajowych, jak i zagranicznych firmach. Absolwenci znajdują zatrudnienie w międzynarodowych przedsiębiorstwach handlowych, produkcyjnych, logistycznych i spedycyjnych.
stopka content
Ukończyłeś już liceum? CZAS NA STUDIA!
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2021 - Wyższa Szkoła Demokracji im. ks. Jerzego Popiełuszki w Grudziądzu