naglowek content
OFERTA EDUKACYJNA

Inne


Wyższa Szkoła Demokracji
im. ks. Jerzego Popiełuszki
w Grudziądzu


ul. Legionów 57a
86-300 Grudziądz

tel. kom. 576-367-797
tel./fax 56 465-04-37
email: dziekanat@wsd.info.plKomunikacja Społeczna

Celem studiów jest wyposażenie studentów w umiejętności analizowania, interpretowania i strategicznego planowania procesów komunikacyjnych w biznesie, kulturze, społecznościach lokalnych i globalnych. Dzięki nowoczesnym warsztatom, studenci uczą się przekładać najnowszą wiedzę teoretyczną na wdrażanie innowacji w obszarze komunikowania. Stawiamy na Twój rozwój kreatywności i doskonalenie umiejętności komunikacji w grupie. W efekcie realizacji programu studiów na kierunku komunikacja społeczna, studenci będą potrafili umiejętnie korzystać ze wszelkich zasobów organizacji, profesjonalnie i trafnie diagnozować wewnętrzne i zewnętrzne otoczenie komunikacyjne organizacji, projektować strategie działania, jak również prowadzić skuteczną komunikację w biznesie.

Odpowiadając na nowe potrzeby rynku pracy, oferujemy program, który z jednej strony skupia się na wielowymiarowej analizie zjawisk i procesów komunikowania się w różnych sferach życia codziennego, zaś z drugiej obejmuje szereg zajęć warsztatowych, podczas których uczy jak projektować i budować strategie komunikacyjne, jak określać warunki ich skuteczności, konstruować twórcze, nowatorskie przekazy za pomocą różnych narzędzi i technik.

Bardzo istotnym wymiarem programu studiów na specjalności jest tworzenie warunków do rozwoju kreatywności, wzajemne inspirowanie się i towarzyszenie studentom w ich własnych projektach i rozwoju. Program studiów jest zatem elastyczny i w znacznym stopniu umożliwia samodzielne kształtowanie edukacji. Studenci będą mieli wpływ na to czego i w jakiej formie się uczą. Będziemy dostosowywać Wasze potrzeby do programu studiów.
stopka content
Ukończyłeś już liceum? CZAS NA STUDIA!
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2021 - Wyższa Szkoła Demokracji im. ks. Jerzego Popiełuszki w Grudziądzu