naglowek content
OFERTA EDUKACYJNA
NOWE KIERUNKI
I NABÓR MAJ 2021
Resocjalizacja II stopień
PROFIL PRAKTYCZNY
Resocjalizacja I stopień
PROFIL PRAKTYCZNY
Bezpieczeństwo wewnętrzne I stopień
PROFIL PRAKTYCZNY
PROFIL PRAKTYCZNY
W przygotowaniu na rok 2021/2022
Studia II stopnia - PROFIL PRAKTYCZNY
stacjonarne i niestacjonarne

Studia I stopnia - PROFIL PRAKTYCZNY
stacjonarne i niestacjonarne

Pedagogika


Inne


Wyższa Szkoła Demokracji
im. ks. Jerzego Popiełuszki
w Grudziądzu


ul. Legionów 57a
86-300 Grudziądz

tel. kom. 576-367-797
tel./fax 56 465-04-37
email: dziekanat@wsd.info.plGospodarka zasobami publicznymi

Jeśli nie masz sprecyzowanych planów dotyczących swojej przyszłości. Naprzeciw wychodzą Ci studia na kierunku politologia o specjalności gospodarka zasobami publicznymi, która powstała w odpowiedzi na niesłabnące zapotrzebowanie rynku pracy cierpiącego na niedostatek dobrze wykwalifikowanych osób o wszechstronnym wykształceniu nie tylko politologicznym, ale również administracyjnym, biznesowym i ekonomicznym. Jeśli jesteś skrupulatny, cenisz sobie precyzję w każdym aspekcie życia, ale starasz się wyzbyć niepotrzebnego perfekcjonizmu, interesujesz się szeroko pojętą gospodarką i administracją publiczną zarówno krajową, jak i tą na świecie, to studia o specjalności gospodarka zasobami publicznymi mogą okazać się strzałem w dziesiątkę!

Cel studiów

W jaką wiedzę i umiejętności uposażą cię studia na kierunku politologia o specjalności gospodarka zasobami publicznymi? W takie, które pozwolą Ci podjąć dobrze płatną pracę w wybranych przez ciebie sektorach gospodarki publicznej. Studia zaoferują Ci możliwość kształcenia w zakresie administracji oraz mechanizmów działania współczesnej światowej gospodarki. Zajęcia warsztatowe prowadzone przez właścicieli dobrze prosperujących działalności gospodarczych być może zainspirują Cię do założenia swojej własnej firmy, która w przyszłości będzie miała duże szanse na podbicie rynku zapewniając ci wysoki status społeczny. Dla chcących wprowadzać swoje własne innowacje, studia oferują możliwość podjęcia pracy dla firm wdrażających nowe technologię. Gruntowna wiedza pozwoli Ci na sprawne poruszanie się w zawodzie związanym z gospodarką zasobami publicznymi. Jak widzisz spektrum wyboru.

Perspektywy zawodowe

Gdzie będziesz mógł się zatrudnić jako absolwent studiów na kierunku politologia o specjalności gospodarka zasobami publicznymi? Wachlarz możliwości będzie proporcjonalnie szeroki do ilości branż związanych bezpośrednio z sektorami publicznymi. Z otwartymi ramionami przyjmą cię urzędy administracji publicznej, jak również właściciele przedsiębiorstw wszechstronnych branż, wykształcenie zdobyte na studiach uchyli Ci furtkę również do pracy w firmach wdrażających nowe technologię. Jeśli tylko zechcesz, będziesz mógł spróbować swoich sił w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej związanej z wybraną przez Ciebie dziedziną.
stopka content
Ukończyłeś już liceum? CZAS NA STUDIA!
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2021 - Wyższa Szkoła Demokracji im. ks. Jerzego Popiełuszki w Grudziądzu