naglowek content

Komunikacja Społeczna

Komunikacja Społeczna
Data: 2020-03-25
Nowy kierunek studiów

Szanowni Państwo, mamy przyjemność poinformować Was, iż od października ruszamy

z nowym kierunkiem studiów licencjackich o nazwie komunikacja społeczna. W ofercie pojawią się zupełnie nowe specjalności, np.  negocjacje w biznesie czy przedsiębiorczość społeczna w praktyce oraz komunikacja w zarządzaniu przedsiębiorstwem i inne (które będziemy sukcesywnie poszerzać na zgłaszane przez Was potrzeby).

Czego nauczysz się w trakcie studiów na kierunku komunikacja społeczna? Przygodę ze studiami rozpoczniesz od teoretycznej nauki komunikowania społecznego, poznasz techniki i znaczenie relacji interpersonalnych. NAUCZYSZ SIĘ:

- negocjacji i mediacji,

- skutecznego zarządzania,

- profesjonalnego funkcjonowania w biznesie,

- z sukcesem będziesz prowadził własną działalność gospodarczą.

Pozwoli Ci to na odnalezienie się w tym dość skomplikowanym świecie pełnym niezrozumiałych na pierwszy rzut oka zależności. W toku zajęć warsztatowych popracujesz nad technikami właściwej autoprezentacji i wzmocnisz pewność siebie podczas licznych treningów i wszelakich wystąpień. Staniesz się przedsiębiorczy. Nauczymy się byś potrafił wykorzystać swoją charyzmę w przyszłej pracy zawodowej.

Studia na kierunku komunikacja społeczna będą posiadały interdyscyplinarny charakter, dzięki czemu z łatwością odnajdziesz się na rynku pracy zarówno w biznesie jak i na pozostałych niwach zawodowych.

Posiądziesz cenne wiadomości m.in. z zakresu podstaw psychologii, dzięki czemu będziesz wiedział, jakie techniki i narzędzia warto wdrożyć podczas strategii swoich działań.

Nasza kadra specjalistów stricte posiadająca przygotowanie merytoryczne, jak i praktycy, w tym doświadczeni negocjatorzy, mediatorzy, coachingowie zagwarantują Ci 100% sukces zawodowy.

Jaką pracę będziesz mógł podjąć jako absolwent studiów na kierunku komunikacja społeczna? Dzięki szerokiej wiedzy, w które uposażą cię studia i wrodzonym kompetencjom interpersonalnym, będziesz mógł odnieść sukces w biznesie. Będziesz mógł podjąć pracę:

  • we wszystkich typach przedsiębiorstw,
  • urzędach,
  • organizacjach pozarządowych,
  • mediach,
  • we wszystkich innych placówkach (bo skuteczna komunikacja to dzisiejszy wymóg niezbędny we wszystkich typach jednostek).

Będziesz mógł również podjąć pracę biurową w różnorakich przedsiębiorstwach, urzędach i innych  instytucjach (gdzie tylko sobie wymarzysz ????).

Jak sam widzisz, wybór, przed którym być może wkrótce staniesz, będzie dosyć szeroki i niezależnie od podjętej decyzji, da ci gwarancję przyszłościowego i rozwojowego zajęcia.

stopka content
Ukończyłeś już liceum? CZAS NA STUDIA!
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2019 - Wyższa Szkoła Demokracji im. ks. Jerzego Popiełuszki w Grudziądzu