naglowek content
OFERTA EDUKACYJNA

Inne


Wyższa Szkoła Demokracji
im. ks. Jerzego Popiełuszki
w Grudziądzu


ul. Legionów 57a
86-300 Grudziądz

tel. kom. 576-367-797
tel./fax 56 465-04-37
email: dziekanat@wsd.info.plKomunikacja Społeczna

Komunikacja Społeczna
Data: 2020-03-25
Nowy kierunek studiów

Mamy przyjemność poinformować iż od października ruszamy

z nowym kierunkiem studiów licencjackich o nazwie komunikacja społeczna. W ofercie pojawią się zupełnie nowe specjalności, np.  negocjacje w biznesie, przedsiębiorczość społeczna w praktyce, komunikacja w zarządzaniu przedsiębiorstwem i inne, które będziemy sukcesywnie poszerzać w oparciu o zgłaszane przez Was potrzeby.

Czego nauczysz się w trakcie studiów na kierunku komunikacja społeczna? Przygodę ze studiami rozpoczniesz od teoretycznej nauki komunikowania społecznego, poznasz techniki i znaczenie relacji interpersonalnych. NAUCZYSZ SIĘ:

- negocjacji i mediacji,

- skutecznego zarządzania,

- profesjonalnego funkcjonowania w biznesie,

- z sukcesem będziesz prowadził własną działalność gospodarczą.

Pozwoli Ci to na odnalezienie się w tym dość skomplikowanym świecie pełnym niezrozumiałych, na pierwszy rzut oka, zależności. W toku zajęć warsztatowych popracujesz nad technikami właściwej autoprezentacji i wzmocnisz pewność siebie podczas licznych treningów i wszelakich wystąpień. Staniesz się przedsiębiorczy. Nauczymy Cię jako wykorzystać swoją charyzmę w przyszłej pracy zawodowej.
 
Studia na kierunku komunikacja społeczna będą posiadały interdyscyplinarny charakter, dzięki czemu z łatwością odnajdziesz się na rynku pracy zarówno w biznesie, jak i w innych obszarach zawodowych.
 
Posiądziesz cenne wiadomości m.in. z zakresu podstaw psychologii, dzięki czemu będziesz wiedział, jakie techniki i narzędzia warto wdrożyć podczas strategii swoich działań.
 
Nasza kadra specjalistów stricte posiadająca przygotowanie merytoryczne, jak i praktycy, w tym doświadczeni negocjatorzy, mediatorzy, coachingowie zagwarantują Ci 100% sukces zawodowy.
 
Jaką pracę będziesz mógł podjąć jako absolwent studiów na kierunku komunikacja społeczna? Dzięki szerokiej wiedzy, w którą uposażą Cię studia i wrodzonym kompetencjom interpersonalnym, będziesz mógł odnieść sukces w biznesie. Będziesz mógł podjąć pracę:
  • we wszystkich typach przedsiębiorstw,
  • urzędach,
  • organizacjach pozarządowych,
  • mediach,
  • w innych placówkach (bo skuteczna komunikacja to dzisiejszy wymóg niezbędny we wszystkich typach jednostek).
Będziesz mógł również podjąć pracę biurową w różnorakich przedsiębiorstwach, urzędach i innych  instytucjach (gdzie tylko sobie wymarzysz :) ).
 
Jak sam widzisz, wybór, przed którym być może wkrótce staniesz, będzie dosyć szeroki i niezależnie od podjętej decyzji, da Ci gwarancję przyszłościowego i rozwojowego zajęcia.
stopka content
Ukończyłeś już liceum? CZAS NA STUDIA!
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2021 - Wyższa Szkoła Demokracji im. ks. Jerzego Popiełuszki w Grudziądzu