naglowek content
OFERTA EDUKACYJNA

Inne


Wyższa Szkoła Demokracji
im. ks. Jerzego Popiełuszki
w Grudziądzu


ul. Legionów 57a
86-300 Grudziądz

tel. kom. 576-367-797
tel./fax 56 465-04-37
email: dziekanat@wsd.info.plStudenci na start!

Studenci na start!
Data: 2019-10-14
Już po raz dziewiąty w Wyższej Szkole Demokracji im. ks. Jerzego Popiełuszki w Grudziądzu odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego.

Wśród zaproszonych gości pojawili się przedstawiciele świata polityki i biznesu, samorządowcy, a także znamienici goście z zagranicznych uczelni. Nie zabrakło też licznie przybyłych studentów oraz absolwentów i ich rodzin.

W tym roku akademickim uczelnię ukończyło łącznie 400 studentów studiów licencjackich i słuchaczy studiów podyplomowych. Poza rozdanymi dyplomami, wręczono również nagrody studentom, którzy wyróżnili się wynikami w nauce i wybitnymi pracami dyplomowymi.

W czasie uroczystości rektor uczelni dr Izabela Liczmańska podkreśliła, że spośród licznych specjalności największym zainteresowaniem już od kilku lat cieszy się resocjalizacja i bezpieczeństwo wewnętrzne. Ma to niewątpliwie związek z funkcjonowaniem w mieście kilku jednostek wojskowych oraz dwóch dużych zakładów karnych.

Warto też dodać, że WSD jest jedyną szkołą wyższą, która wprowadza od tego roku  bezpłatną opiekę nad dziećmi studiujących rodziców.

Po części oficjalnej imprezy był też czas na chwilę wytchnienia. Imprezę uświetnił koncert grudziądzkiego zespołu Bastard Brothers.

stopka content
Ukończyłeś już liceum? CZAS NA STUDIA!
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2021 - Wyższa Szkoła Demokracji im. ks. Jerzego Popiełuszki w Grudziądzu