naglowek content
OFERTA EDUKACYJNA

Inne


Wyższa Szkoła Demokracji
im. ks. Jerzego Popiełuszki
w Grudziądzu


ul. Legionów 57a
86-300 Grudziądz

tel. kom. 576-367-797
tel./fax 56 465-04-37
email: dziekanat@wsd.info.plPraktyki studenckie za granicą

Data: 2018-09-07
Hiszpania, Włochy, Francja, Portugalia, Holandia, Polska a może Brazylia?

Comercial Eventos y Productos S.L. to hiszpańska firma z siedzibą w Barcelonie, należąca do grupy CepCom Group. Firma zajmuje się handlem elektronicznym za pośrednictwem różnych platform.

Posiadamy bogatą ofertę praktyk dla studentów, którzy chcą stać się częścią naszej firmy i wykorzystać swoją wiedzę teoretyczną w młodym, dynamicznym i międzynarodowym środowisku. Praktyki można odbyć w następujących departamentach:

 • Marketing cyfrowy
 • Logistyka
 • Administracja
 • Rachunkowość
 • Zakupy
 • SEO
 • SEM
 • Komunikacja i Sieci Społecznościowe
 • Projektowanie graficzne i Edycja Video
 • Programowanie
 • Zasoby ludzkie

 

Obecnie oferujemy nasze usługi w Hiszpanii, we Włoszech, Francji, Portugalii, Holandii, Polsce, Brazylii, a wkrótce także w Ameryce Południowej oraz w Niemczech. Nasi studenci będą mieli okazję zanurzyć się w dynamice firmy o bardzo szybkim rozwoju.

Dlaczego powinieneś wybrać CepCom Group?

SZKOLENIA TEORETYCZNE I PRAKTYCZNE

 

Studenci podczas odbywania stażu będą uczestniczyć w ciągłych szkoleniach, udostępnianym im za pośrednictwem specjalnej platformy z kursami, stworzonymi przez profesjonalistów z każdego departamentu w naszej firmie. Wszystkie kursy składają się z części teoretycznej, w której zawarte są  informacje niezbędne do wykorzystania w praktyce.

 

W ten sposób wszyscy nasi praktykanci nauczą się wykonywać swoją pracę, a przede wszystkim zrozumieją jej cel.

 

WŁASNE CELE ZESPOŁU

 

Wszystkie zadania, które studenci wykonują, są ujęte w rocznym planie każdego z departamentów.  Plany te uwzględniają cotygodniowe cele, które będą zamykane przez zespoły - zawsze pod nadzorem opiekuna departamentu i przy współpracy wszystkich członków zespołu. Każdy zespół będzie miał swojego lidera. Student będzie miał zatem okazję w sposób bezpośredni poznać  funkcjonowanie firmy w obecnej dekadzie oraz jej skorelowane zadania z różnych departamentów, które finalnie będą się unifikować na drodze osiągnięcia wspólnego celu. 

 

WZROST PROFESJONALIZMU

 

Oferowane przez nas praktyki są bezpłatne i trwają niekiedy jedynie kilka miesięcy, mimo to dają studentom możliwość poszerzenia swojego profesjonalizmu oraz okazję do nabycia mnóstwa nowych umiejętności, które z pewnością ułatwią im pracę w każdym środowisku zawodowym. Ponadto, studenci po zakończeniu praktyk będą mieli szansę na otrzymanie zatrudnienia i formowanie części naszego zespołu.

Dokumenty, oferty dostępne pod adresem: Kliknij tutaj 

stopka content
Ukończyłeś już liceum? CZAS NA STUDIA!
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2021 - Wyższa Szkoła Demokracji im. ks. Jerzego Popiełuszki w Grudziądzu