naglowek content
OFERTA EDUKACYJNA

Inne


Wyższa Szkoła Demokracji
im. ks. Jerzego Popiełuszki
w Grudziądzu


ul. Legionów 57a
86-300 Grudziądz

tel. kom. 576-367-797
tel./fax 56 465-04-37
email: dziekanat@wsd.info.plPolska Komisja Akredytacyjna w Wyższej Szkole Demokracji

Data: 2015-02-02
W pełni wykorzystaliśmy naszą szansę!

Miło jest nam poinformować, że nasza uczelnia uzyskała pozytywną ocenę Polskiej Komisji Akredytacyjnej - instytucji powołanej dla oceny jakości kształcenia prowadzonego w uczelniach wyższych.

Wizytacja odbyła się w dniach 8-9 listopada 2014 i z pewnością, ze względu na emocje, jakie ze sobą niosła, na długo pozostanie w pamięci. Kontroli podlegała m.in koncepcja rozwoju uczelni, cele i efekty kształcenia na kierunku politologia, program studiów, jakość kadry dydaktycznej, infrastruktura naukowa, system pomocy materialnej, powstałe na uczelni prace licencjackie, a także dokumentacja związana z przebiegiem studiów, w tym również praktyki studenckie. W raporcie podkreślono, że wśród naszych wykładowców są prawdziwi pasjonaci, którzy w sposób nowatorski i bardzo interesujący prowadzą swoje zajęcia. Uznanie zyskał m.in dziekan WHiNS dr Waldemar Rogowski. Wskazano też na zaskakującą pracę i aktywność studentów na zajęciach i poza nimi. Na uwagę, zdaniem członków PKA, zasługuje również fakt, że pomimo młodego wieku uczelnia prowadzi szeroko rozumiane badania naukowe nad demokracją, wydając swoje własne publikacje, a także organizując w pierwszych 3 latach działalność konferencję naukową na skalę ogólnopolską.

W związku z bardzo dobrą oceną WSD, władze uczelni składają podziękowania kadrze dydaktycznej, wszystkim pracownikom, którzy od początku tworzyli naszą szkołę oraz studentom. Mamy nadzieję, że taki wynik wizyty PKA zmotywuje wszystkich do dalszej owocnej pracy i doda skrzydeł całej akademickiej społeczności WSD.

stopka content
Ukończyłeś już liceum? CZAS NA STUDIA!
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2021 - Wyższa Szkoła Demokracji im. ks. Jerzego Popiełuszki w Grudziądzu