naglowek content
OFERTA EDUKACYJNA

Inne


Wyższa Szkoła Demokracji
im. ks. Jerzego Popiełuszki
w Grudziądzu


ul. Legionów 57a
86-300 Grudziądz

tel. kom. 576-367-797
tel./fax 56 465-04-37
email: dziekanat@wsd.info.plOtrzęsiny 2013

Otrzęsiny 2013
Data: 2014-01-10
Zadania intelektualne, manualne i sprawnościowe musieli wykonać studenci I roku, aby dołączyć do akademickiej braci. Wszystko w formie świetnej zabawy!
14 grudnia o godz. 17.00 na holu w szkole na Lotnisku rozpoczęły się otrzęsiny studenta, zwane świętem Kota, które zostały przygotowane przez starszyznę studencką II roku w formie przedstawienia.
Studenci I roku otrzymali opaski z kocimi uszami. Dziekan przywitał wszystkich zebranych, także grono przybyłych wykładowców. Studenci drugiego roku, nie chcąc przyjmować w szeregi studenckie "kota w worku", sprawdzili czy pierwszy rok sprosta przygotowanym zadaniom i wykaże się wolą walki, hartem ducha i poczuciem humoru.
Na balu zagościli król i królowa wraz ze świtą :) i rozpoczęły się konkurencje. Sprawność i tężyznę fizyczną udowadniali Panowie i kręcili hula-hop. Kolejną konkurencją był taniec, w którym Panie udowadniały umiejętności taneczne i kreatywność. Przyszła kolej na zadanie, w którym wykładowcy, którzy zawsze rację mają, z zawiązanymi oczami  karmili studentów serkiem waniliowym :).
Wiadomo, że życie studenta to nie tylko zajadanie się pysznościami, uprawianie sportu czy popijanie trunków wzmacniających. To przede wszystkim ciężka i mozolna nauka. Więc ostatnim intelektualnym zadaniem były kalambury - studenci I roku rysowali dr Laskę i dr Kaszkur - efekty były świetne.
Studenci udowodnili, że mają poczucie humoru, więc przyszła pora, aby oficjalnie przyjąć ich do grona studentów WSD. Zjadając plaster cytryny, z uśmiechem odbierali z rąk króla i królowej dyplom Pełnoprawnego Studenta WSD. Przysięgę złożyli przed Dziekanem.

O godz. 19.00 rozpoczęła się impreza w lokalu, gdzie przy świetnej muzyce bawiliśmy się do późnych godzin nocnych. 
stopka content
Ukończyłeś już liceum? CZAS NA STUDIA!
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2021 - Wyższa Szkoła Demokracji im. ks. Jerzego Popiełuszki w Grudziądzu