naglowek content
OFERTA EDUKACYJNA
Inne


Wyższa Szkoła Demokracji
im. ks. Jerzego Popiełuszki
w Grudziądzu


ul. Legionów 57a
86-300 Grudziądz

tel. kom. 576-367-797
tel./fax 56 465-04-37
email: dziekanat@wsd.info.plO „kryzysie demokracji” w Wyższej Szkole Demokracji

O „kryzysie demokracji” w Wyższej Szkole Demokracji
Data: 2013-06-05
Już 11 i 12 czerwca Wyższa Szkoła Demokracji w Grudziądzu będzie gościć przedstawicieli środowiska naukowego z całej Polski, którzy przyjęli zaproszenie do udziału w konferencji naukowej na temat „Demokracja w obliczach kryzysu”.

To wyjątkowe spotkanie odbędzie się w Ośrodku Wypoczynkowym Casus w Łasinie, gdzie pięknym okolicznościom przyrody towarzyszyć będzie ważna debata nad stanem demokracji w Polsce i na świecie w XXI wieku. Różnorodność zainteresowań badawczych uczestników konferencji z pewnością pozwoli na przyjęcie szerokiej perspektywy w analizie podejmowanego tematu. Pojawią się między innymi wystąpienia poświęcone głównym instytucjom demokracji, jej wartościom, problemowi zaufania społecznego czy geopolitycznym konsekwencjom kryzysu demokracji. Już sama obecność wielu cenionych przedstawicieli świata nauki jest najlepszą gwarancją wysokiego poziomu debaty, jak i wynikających z niej wniosków. To pierwsze tego typu spotkanie naukowców w krótkiej, ale aktywnej działalności Wyższej Szkoły Demokracji w Grudziądzu. 

Uczelnia już  po raz kolejny podejmie się wydania książki naukowej.  Bowiem referaty wygłoszone na konferencji „Demokracja w obliczach kryzysu” zostaną opublikowane jako materiały pokonferencyjne w ramach serii wydawniczej Wyższej Szkoły Demokracji w Grudziądzu.

stopka content
Ukończyłeś już liceum? CZAS NA STUDIA!
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2021 - Wyższa Szkoła Demokracji im. ks. Jerzego Popiełuszki w Grudziądzu