naglowek content
OFERTA EDUKACYJNA

Inne


Wyższa Szkoła Demokracji
im. ks. Jerzego Popiełuszki
w Grudziądzu


ul. Legionów 57a
86-300 Grudziądz

tel. kom. 576-367-797
tel./fax 56 465-04-37
email: dziekanat@wsd.info.plMiś Demokratek zawitał do Przedszkola Miejskiego "Kuntersztyn"

Data: 2012-11-29
27 listopada przedstawicielka SWSD zawitała wraz z Kanclerz i menagerem Uczelni do Miejskiego Przedszkola "KUNTERSZTYN" w Grudziądzu.

Międzynarodowy Dzień Misia to niezwykle ważna data w kalendarzu każdego dziecka. Samorząd WSD po długotrwałej debacie zdecydował, że jedno z przedszkoli w naszym mieście otrzyma maskotkę Uczelni "Misia Demokratka". Nasz wybór padł na placówkę znaną pod określeniem "KUNTERSZTYN". 

W imieniu SWSD przekazałam naszą maskotkę. Nasz prezent ucieszył całą gromadkę dzieciaków. Zabawka każdego dnia będzie budziła wspomnienie tego wyjątkowego święta, którego ideą jest przecież również przypomnienie dorosłym, jak ważna jest rola dzieciństwa w wiecznie zabieganym, spieszącym się świecie.

O ile środki pozwolą będziemy takie akcje organizować dla innych placówek. O szczegółach będziemy informać na witrynie Uczelni. Już dziś mogę zapowiedzieć, iż Samorząd  nawiązał kontakt z akcją szeroko znaną w całym kraju pod szyldem "SZLACHETNA PACZKA".  Nadchodzący czas Bożego Narodzenia to znakomity czas, aby pomyśleć o tych którzy potrzebują podania bratniej dłoni..

 

Magdalena Zawacka

stopka content
Ukończyłeś już liceum? CZAS NA STUDIA!
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2021 - Wyższa Szkoła Demokracji im. ks. Jerzego Popiełuszki w Grudziądzu