naglowek content
OFERTA EDUKACYJNA

Inne


Wyższa Szkoła Demokracji
im. ks. Jerzego Popiełuszki
w Grudziądzu


ul. Legionów 57a
86-300 Grudziądz

tel. kom. 576-367-797
tel./fax 56 465-04-37
email: dziekanat@wsd.info.plMiś Demokratek miał swój dzień

Miś Demokratek miał swój dzień
Data: 2012-11-28
Było głośne Sto lat, kolorowe konfetti i piętrowy tort. Jak na imprezę urodzinową przystało, nie zabrakło także wspólnych tańców i wesołej zabawy. Obchody Dnia Pluszowego Misia w tym roku zorganizowano w Centrum Filmowym Helios.

Miniony weekend zaczął się w Grudziądzu bardzo ciepło. I wcale nie dlatego, że pogoda jak na tę porę roku wyjątkowo sprzyjała. W piątek, 23 listopada z okazji Dnia Pluszowego Misia wszystkie dzieci zaproszono do wspólnej zabawy.

Imprezę swoją obecnością zaszczycił ulubieniec najmłodszych - sympatyczny Miś Demokratek. Jak się okazało Pluszak przypadł do gustu nie tylko milusińskim, w wesołym tańcu wirował także na przykład z prezydentem Robertem Malinowskim.

Na obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia, które w tym roku zorganizowano w salach Centrum Filmowego Helios zaproszono również Andrzeja Cherka, Naczelnika Wydziału Edukacji. Warto dodać, że imprezie przyświecało hasło "Cała Polska czyta dzieciom". Tym razem wiersze najmłodszym recytowali między innymi przedstawiciele grudziądzkiego samorządu.

Misi Demokratek przyjaciela wszystkich dzieci, nie może się już doczekać kolejnej takiej imprezy. Następna okazja do świętowania już za rok!

stopka content
Ukończyłeś już liceum? CZAS NA STUDIA!
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2021 - Wyższa Szkoła Demokracji im. ks. Jerzego Popiełuszki w Grudziądzu