naglowek content
OFERTA EDUKACYJNA

Inne


Wyższa Szkoła Demokracji
im. ks. Jerzego Popiełuszki
w Grudziądzu


ul. Legionów 57a
86-300 Grudziądz

tel. kom. 576-367-797
tel./fax 56 465-04-37
email: dziekanat@wsd.info.plMiś Demokratek w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym w Grudziądzu

Miś Demokratek w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym w Grudziądzu
Data: 2012-11-23
23 listopada przedstawiciele SWSD odwiedzili dwa oddziały RSS w Grudziądzu.

Stało się już swoistą tradycją, że przy okazji Międzynarodowego Dnia Misia, "Miś Demokratek" - maskotka WSD wraz z przedstawicielami Samorządu  Studenckiego odwiedzili  Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu.

23 listopada odwiedziliśmy Oddział Dziecięcy oraz Oddział Chirurgii Dzieci i Młodzieży.  To były niezapomniane chwile, kiedy widzieliśmy radość i uśmiech na oczach  dzieci, ich rodziców - na widok "Misia Demokratka". Chociaż na chwilkę dzieciaki mogły zapomnieć o miejscu gdzie się znajdują.

Zostawiliśmy miniaturki  "Demokratka"  dla dzieci, które w najbliższym czasie przy okazji zabiegów przez personel oddziałów będą obdarowywane misiami, na znak odwagi i męstwa przy okazji chociażby otrzymywanych zastrzyków. Każdy milusiński otrzymał także garść łakoci, które dla nich przygotowaliśmy.

Kilka chwil wcześniej w Bibliotece szpitala wręczyliśmy ponad 100 książek zebranych w akcji "Oddaj książkę". Przy okazji dziękujemy za przekazane książki i prosimy o jeszcze!

W rozmowie z pielęgniarkami oddziałowymi i jednym z ordynatorów - uzgodnilśmy kolejną akcję. Od tej pory będziemy zbierać zabawki (stare, nowe) - które chcemy przekazać dla dzieci z oddziału dziecięcego RSS w Grudziądzu. O tej akcji będziemy jeszcze szeroko informować.

(MK)

 

stopka content
Ukończyłeś już liceum? CZAS NA STUDIA!
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2021 - Wyższa Szkoła Demokracji im. ks. Jerzego Popiełuszki w Grudziądzu