naglowek content
OFERTA EDUKACYJNA

Inne


Wyższa Szkoła Demokracji
im. ks. Jerzego Popiełuszki
w Grudziądzu


ul. Legionów 57a
86-300 Grudziądz

tel. kom. 576-367-797
tel./fax 56 465-04-37
email: dziekanat@wsd.info.plKsiążki dobre na wszystko

Książki dobre na wszystko
Data: 2012-11-14
Wielkimi krokami zbliżają się ostatnie dni zbiórki książek dla Biblioteki mieszczącej się przy Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Władysława Biegańskiego w Grudziądzu.

Wizyta w szpitalu i czas choroby nigdy nie jest niczym przyjemnym. Właśnie dlatego Wyższa Szkoła Demokracji zorganizowała akcję „Oddaj książkę bibliotece”, która ma na celu zebranie książek dla przyszpitalnej placówki. Zbiórka trwa jeszcze tylko do 21 listopada. Podziel się tym co masz, a co może przynieść szczęście innym. Nawet jeżeli wydaje Ci się, że Twoje zbiory nikomu się już nie przydadzą, bardzo się mylisz. Książki o tematyce historycznej, edukacyjnej, przygodowej, obyczajowej, fantasy czy każdej innej na pewno umilą czas spędzony w szpitalu.

Pamiętajmy również o najmłodszych, dla których pobyt w szpitalu jest wyjątkowo trudny. Bajki i opowiadania czytane przez rodziców czy pielęgniarki mogą przenieść najmłodszych w inny świat. Pozwolą choć na chwilę zapomnieć o chorobie i wesprzeć szybszy powrót do zdrowia.

Książki możecie przynosić do Dziekanatu Wyższej Szkoły Demokracji, który znajduje się przy ul. Nauczycielskiej 19 w godzinach od 8:00 do 15:00.

Dziękujemy bardzo serdecznie za wsparcie i wszystkie otrzymane książki.
 

stopka content
Ukończyłeś już liceum? CZAS NA STUDIA!
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2021 - Wyższa Szkoła Demokracji im. ks. Jerzego Popiełuszki w Grudziądzu