naglowek content

Miś Demokratek znów wsparł demokratyczne wybory

Miś Demokratek znów wsparł demokratyczne wybory
Data: 2012-08-30
W sobotę, 25 sierpnia, Miś Demokratek wspierał kandydatki do tytułu Miss Foto Twojego Miasta 2012. Początkowo sprawował pieczę nad Plebiscytem zza kulis, a później jak przystało na gwiazdę, nie mogło zabraknąć Go na scenie. Wyższa Szkoła Demokracji była jednym ze sponsorów konkursu zorganizowanego przez Twoje Miasto.

Miś Demokratek jak sama nazwa wskazuje wspiera demokrację. Dlatego to właśnie on był główną nagrodą w konkursie SMS-owym, który miał na celu wyłonienie najpiękniejszej dziewczyny z regionu. Konkurs był w pełni demokratyczny, ponieważ organizatorzy zrezygnowali z formuły jury i oddali los dziewczyn w ręce publiczności. Ogromny Miś Demokratek zabrał ze sobą na finałową galę dwa małe misie Demokratki, które również znalazły nowy dom u zwycięzców konkursów dla biorących udział w głosowaniu.

Okazało się, że ogromny Miś Demokratek trafił w ręce młodego demokraty z Grudziądza. Dwa pozostałe Misie również znalazły się w rękach mieszkańców miasta. Obiecali, że będą o nie dbali. Serdecznie gratulujemy.

stopka content
Ukończyłeś już liceum? CZAS NA STUDIA!
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2019 - Wyższa Szkoła Demokracji im. ks. Jerzego Popiełuszki w Grudziądzu