naglowek content
OFERTA EDUKACYJNA

Inne


Wyższa Szkoła Demokracji
im. ks. Jerzego Popiełuszki
w Grudziądzu


ul. Legionów 57a
86-300 Grudziądz

tel. kom. 576-367-797
tel./fax 56 465-04-37
email: dziekanat@wsd.info.plJuwenalia WSD

Juwenalia WSD
Data: 2012-06-09
Niesamowite przebrania, liczne konkursy, zabawy oraz karaoke w wykonaniu studentów to tylko część atrakcji juwenaliów WSD, które miały miejsce 02.06.2012 r. w ośrodku wypoczynkowym "Casus" w Łasinie
02.06.2012 r. około godziny 9.30 na parkingu WSD tłumnie zebrali się poprzebierani żacy, aby wspólnie uczcić swoje pierwsze juwenalia. Wśród nich można było spotkać zakonnicę, księdza, rycerza, policjanta, indiankę oraz wiele innych oryginalnych postaci, co świadczyło o niebywałej wyobraźni i inwencji twórczej studentów. Mimo niesprzyjającej aury pogodowej frekwencja dopisała i o godzinie 10.00 żacy oraz kadra z uśmiechami na twarzach i we wspaniałych humorach rozpoczęli wyprawę do ośrodka wypoczynkowego "Casus" w Łasinie.

Studenci z rąk burmistrza miasta i gminy Łasina Pana Franciszka Kawskiego otrzymali symboliczne "klucze" do miast Łasina. Podczas Juwenaliów odbyły się zmagania sportowe między kadrą a studentami WSD. Z tych zawodów zwycięsko wyszła drużyna studentów, zdobywając puchar ufundowany przez Posła na Sejm RP Pana Janusza Dzięcioła.

Kolejnym punktem programu była już tylko wspólna zabawa m. in. przeciąganie liny, łowienie ukrytych niespodzianek z jeziora, miss mokrego podkoszulka, karaoke oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek i wojskową grochówką. Wieczorną porą odbyła się dyskoteka trwająca do późnych godzin nocnych. Co wytrwalsi przenieśli się do wynajętych uprzednio domków letniskowych, aby tam świętować do białego rana...

Następnego dnia o godzinie 12.00 w siedzibie Uczelni stawili się prawie wszyscy studenci, którzy pełni sił i chęci do pracy odbyli planowo zajęcia :)
stopka content
Ukończyłeś już liceum? CZAS NA STUDIA!
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2021 - Wyższa Szkoła Demokracji im. ks. Jerzego Popiełuszki w Grudziądzu